Įspūdingiausi baseinai

Ocean Dome

Mes net iš savo kuklios patirties žinom, kad kuo mandresnis baseinas – tuo įdomiau ir smagiau jame plaukioti. Juk kokių Druskininkų vandens parko baseinas, su kriokliukais, išplaukimu į lauka, srove, jūra ir visu kitu yra nepalyginamai kietesnis už kokį paprasto sporto klubo baseinščiką, kur stačiakampis sulinijuotas plaukimo takais. Bet Druskininkai ar Vilniaus vandens parkas – dar ne patys kiečiausi baseinėliai.

Vienas didžiausių pasaulio baseinų yra… Japonijoj (kur daugiau), Myazaki mieste, ir jis vadinas „Ocean Dome”. Vandenynas pavadinime ne šiaipsau, nes šis baseinas tai… ne baiseinas, o visas pajūrio ruožas, su paplūdimiu, banguojančia jūrą ir netgi ugnikalnį. Jo matmenys – 100×300 metrų.

Gellert Baths

Gellert Baths Budapešte yra tokia pirtis, kokios būdavo senovės Romos imperijoj. Didelės erdvės, kolonos, baseinai, romėniškas interjeras ir daug žmonių. Labai fainai padaryta. Vienintelis skirtumas kad nėra vergų, kurie pavargusiems daro masažus?

Nemo 33

Turbūt giliausias pasaulio baseinas yra Nemo 33, Briuselyje. Čia mokosi narai ir jis yra skirtas specialiai nardymui – iš išorės ypatingai neatrodo, tačiau apačia jo jau visai kitokia. Kaip ji atrodo geriau pasakys fotkė, nei aprašymas.

Bostono viešbučio baseinas

Nedidukas, bet ypatingas baseinas Bostone. Vieno viešbučio baseinas išsikiša virš šaligatvio, o jo viena siena – stiklinė, tad viskas matosi ir galima grožėtis išpovandenine miesto panorama ;D Pigiausias kambarys viešbuty kainuoja apie 380 dolerių.

Bali Begawan Hiri Hotel yra visai kitoks viešbutis. Jokio miesto, jokių žmonių, ir bekraščiai baseinai rodos besitesiantys iki pat tropinio miško. Visiška pasaka, tik bijom, kad dar brangesnė už praeitą.

Tam pačiam Bali jie mėgsta panašius dalykus. Kitas viešbutis turi rodos tokisu pat baseinus, tik ne džiunglėse, o prie aukštų uolų. Vaizdas iš baseino turėtų būti fantastiškas. Jei turit pakankamai litų, kad ten apsilankyt, Bulgari Resort praleist negalima.

sdfsd
Baseinas Čilėje

Paskutinysis baseinas taip pat priklauso viešbučiui. Ir jis yra Čilėje, tik kiek kitokioje dalyje nei įsivaizduojam – ne paplūdimiai ir palmės, o kalnai ir sniegas. Baseine ir viešbuty mėgsta ilsėtis slidininkai, ir nenuostabu, kodėl!

Check Also

Velykos

Įdomūs faktai apie Velykas

pasidalinta49 Facebook30 Twitter3 Comments16 Email Velykos yra krikščionybės šventė, kuri reiškia Jėzaus prisikėlimą. Didžioji savaitė …

Gražiausios traukinių stotys

pasidalinta7 Facebook7 Twitter0 Comments0 Email Nuostabu, kai tokios kasdieniškos vietos kaip traukinių stotys, atrodo kaip …

Didžiausias baseinas pasaulyje

pasidalinta11 Facebook10 Twitter1 Comments0 Email Jei kada nors užsinorėsite pasipliuškenti didžiausiame baseine pasaulyje, jums teks …

Loading Facebook Comments ...

Send this to a friend